TR
TR
×
GAÜ'deki yerinizi almak için bizimle iletişime geçin, ayrıcalıklarınızdan yararlanın.
GAÜ'deki yerinizi almak için bizimle iletişime geçin, ayrıcalıklarınızdan yararlanın.

Bugünün Üniversitesi

  Bize ulaşın

  Senin

  Hayalin

  Yılda 1000`in üzerinde etkinliğin yapıldığı ve "bu kampüste hayat var!" diyeceğin bir üniversite deneyimine var mısın? GAÜ’nün, Girne şehri ile bütünleştiği muhteşem bir doğada yer alan ana kampüsünde ve uluslarararası kampüsleri olan İngiltere, Hong Kong, Amerika, Türkiye, Moldova ve Sri Lanka kampüslerinde okumanın ayrıcalığı senin!

  Bilgi

  GAÜ'de

  Ne Var diye sorarsan!

  Girne Amerikan’lı Olmak!

  Tarih boyunca Girne Amerikan Üniversitesi, beş ana değer üzerine odaklanarak yönlendirilmiştir; bu değerler; erişim, hız, ilişkilendirme, değer ve toplumdur. GAÜ, kendini Amerikan eğitim modelini uygulayarak yaşam boyu ulaşılır kılmaya ve bunları fırsatlarla dolu ve genç erişkin nüfus ile ilişkili kılmaya adamaktadır. Üniversitenin amacı eğitimin aynı zamanda hem ulaşılır hem de mükemmel olmasını mümkün kılmaktır. Bu amacını, üniversite çalışmalarının ve kaynaklarının istisnai bir biçimde yönetilmesi, yenilikçi erişim sistemleri, öğrenci hizmetleri ve öğrenen merkezli, başarı odaklı ve teknolojiye uyumlu ilgili programlar yoluyla gerçekleştirmektedir.

  Tanıtım Günleri

  Tarih boyunca Girne Amerikan Üniversitesi, beş ana değer üzerine odaklanarak yönlendirilmiştir; bu değerler; erişim, hız, ilişkilendirme, değer ve toplumdur. GAÜ, kendini Amerikan eğitim modelini uygulayarak yaşam boyu ulaşılır kılmaya ve bunları fırsatlarla dolu..

  Detaylı bilgi

  Eğitim

  Öğrenim Ücreti

  Hesapla

  Fakülte seç
  Burs Oranı Seçiniz
  Yurt Seçeneği
  TOPLAM YILLIK ÜCRET
  1. DÖNEM TOPLAM ÜCRETİ (NAKİT)

  1. DÖNEM TOPLAM ÜCRET (TAKSİT)

  1. DÖNEM İLK TAKSİT
  1. DÖNEM İKİNCİ TAKSİT

  1. DÖNEM ÜÇÜNCÜ TAKSİT

  1. DÖNEM DÖRDÜNCÜ TAKSİT
  DEGREE TUITION
  ACTIVITY

  APPLICATION

  VAT
  TOTAL

  FALL SEMESTER

  SPRING SEMESTER

  Eğitim

  Online Yüz Yüze Görüşme Randevusu


  Randevu Al


  Tercih Bursları

  Lisans Programlarında


  • İlk 3 Tercihe %60 Tercih Burs (Eczacılık ve Pilotaj Hariç)
  • İlk 3 Tercihin Tamamı GAÜ Bölümlerine Ait ise %60 Tercih Burs + %10 Konaklama İndirimi (Eczacılık ve Pilotaj Hariç)
  • İlk 3 Tercihten Birisi ile %50 Burslu olarak Yerleşen Öğrencilere + %25 Tercih Bursu ile Toplamda %75 Burs  (Eczacılık ve Pilotaj Hariç)
  • İlk 3 Tercihten Birisi Eczacılık Bölümü ise %35 Tercih Bursu
  • İlk 3 Tercihten Birisi ile %50 Burslu olarak Eczacılık Bölümüne Yerleşen Öğrencilere + %10 Tercih Bursu ile Toplamda %60 Burs


   


  Pilotaj Eğitimi (ATPL)

  Girne Amerikan Üniversitesi, Pilotaj bölümünden mezun olacak öğrencilerin eğitim sonrasında yerli veya yabancı havayollarında iş bulabilmeleri adına, alması gereken tüm pilot lisans eğitimlerinin yetkilerine sahiptir. Pilotaj öğrencilerimiz, dört yıllık eğitim programı çerçevesinde ilk yılın bahar ve güz dönemleri boyunca uçuş eğitimi öncesi alnması gereken teorik derslerle akademik anlamda sürece adım atmış oluyorlar. Hususi Pilot Lisansı PPL(A) teorik eğitim aşamasının sonunda Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün (SHGM) düzenlediği yazılı lisans sınavına katılmaları gerekmektedir. Bu sınav sonunda başarılı olan öğrencilerimiz pratik uçuş eğitimlerine başlamaya hak kazanmaktadır. Üniversitemiz Pilotaj bölümü, Hususi Pilot Lisansı (PPL(A)), Ticari Pilot Lisansı (CPL(A)), Alet Yetkisi (IR(A)), Gece Uçuş Yetkisi (NR), Çok Motor Yetkisi (CR(A)) ve ATPL(A) Teorik Eğitim modüllerinden ve ayrıca Havacılık Yönetimi Akademik derslerinden oluşmaktadır.

  Detaylı Bilgi:


  SENİN KAMPÜSÜN

  Kıbrıs'ın Tek Uluslararası Üniversitesi
   

  75% Burs ile Yatay Geçiş

  Senden Önce Mezun Olanlar

  Senden Önce

  Mezun Olanlar

  Sormak istediklerin burada

  Sıkça sorulan sorular sayfamıza bir göz at. Birçok sorunun cevabı orada.

  Aradığın tüm bilgiler burada

  Girne Amerikan Üniversitesi 2019 kitapçığını PDF formatında indirebilirsin.