GAÜSEM | SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

Girne Amerikan Üniversitesi bünyesinde yer alan Toplum Eğitim Merkezi (TEM)’nin Şubat 2006’da isim değiştirmesiyle Girne Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi kurulmuştur. Kuruluş amacı bireylerin ve kurumların yaşam boyu ihtiyaç duyacakları eğitim programlarını kısa ve uzun vadeli olarak üreterek hem bireylerin hem de toplum ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak olan GAU Sürekli Eğitim Merkezi bilgi çağı toplumlarının değişime ve gelişime ayak uydurmasına katkı sağlama görevini üstlenmektedir.

GAÜSEM | SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

GAÜSEM


Girne Amerikan Üniversitesi bünyesinde yer alan Toplum Eğitim Merkezi (TEM)’nin Şubat 2006’da isim değiştirmesiyle Girne Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi kurulmuştur. Kuruluş amacı bireylerin ve kurumların yaşam boyu ihtiyaç duyacakları eğitim programlarını kısa ve uzun vadeli olarak üreterek hem bireylerin hem de toplum ekonomisinin gelişimine katkı   sağlamak   olan  GAU   Sürekli    Eğitim      Merkezi 
bilgi çağı toplumlarının değişime ve gelişime ayak uydurmasına katkı sağlama görevini üstlenmektedir. İnsana değer katan eğitim faaliyetlerini bireysel, kurumsal, ulusal ve uluslararası düzeyde organize ettiği programlar ile gerçekleştiren merkezimizde araştırma, danışmanlık, konferans, seminer, kurs vb. etkinlikler yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.
Sertifika Sorgulamak İçin Lütfen Buraya Tıklayınız


GAÜSEM | SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

VİZYON VE DEĞERLERİMİZ

Misyon Bilimsel bilgiyi bireyler ve kurumlar ile paylaşarak hem kurumsal bilgiyi uygulama ile bütünleştirmek hem de bireysel ve toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan tüm alanlarda üniversite birimlerinin uzmanlıklarından ve gelişen teknolojiden faydalanarak kısa ve uzun vadede talebe uygun, kaliteli, güncel ve yenilikçi, yaşam boyu eğitim programları hazırlamak, geliştirmek ve ulusal ve uluslararası düzeyde bireylere, kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektör çalışanlarına sunarak üniversite ile aralarında sürekli bir bağ kurmak. Vizyon Bulunduğu bölge, ülke ve diğer ülkelerde yaşayan insanları yaşam boyu eğitmek ve aydınlatmak ilkesine sahip; eğitim alanlarının çeşitliliği ve yüksek hizmet kalitesi ile kurumsal ve bireysel yaşam boyu eğitim desteği veren alanında lider eğitim merkezi olmak.

GAU

GAÜSEM | SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

HABERLER