Restorantlar

 

GAÜ Kampüsü içerisinde çeşitli restoran ve cafeler öğrencilere hizmet vermektedirler.

The Venue Café

Uluslararası yemekler denince GAU Cafe grubu nasıl yapılması gerektiğini gösterir. VENUE Cafe çeşitli, eğlenceli, doğal , yararlı ve çevre kelimelerinin birleşiminden biraraya gelmiştir. VENUE Cafe 2005 yılından beridir hizmet vermektedir.

Starlight Café

Starlight Café oldukça şık ve güzel dekore edilmiş Spectrum Binası içinde bir cafedir. Sakin bir atmosferde vakit geçirmek isteyenlerin gidebileceği bir yerdir. Lezzetli kahvaltılar, çeşitli salatalar, tostlar, sandviçler ve tatlıları gün boyunca burda bulabilirsiniz. “Afiyet olsun!”


Café Union

Café Union Türk yemeklerinin olduğu mekandır. Taze kebap, lahmacun,çeşitli sebze yemekleri, et yemekleri ve patates cipsinden istediklerinizi seçebilir, günlük taze tatlı siparişinde bulunabilirsiniz.


Red Room

Kütüphane yanında, öğrenciler gün boyunca rahat oturum koşulları içinde ders çalışabilecekleri 200-300 kişilik oturma alanı olan bir yerdir. Gün boyunca Kıbrıs börek çeşitleri, kurabiye çeşitleri, sıcak, soğuk içecekler sunulmaktadır. Hafta içi her gün değişik Kıbrıs lezzetleri de sunulmaktadır.


Simit Sarayi

Geleneksel yiyeceğimiz olan simit ve keyifle kullanabileceğiniz mekanlarda size özel olduğunuzu hissettirmek istedik. Simit Sarayları’nı diğerlerinden ayıran özellik, lezzeti senelerdir damaklardan gitmeyen simit geleneğini aslına en uygun haliyle sürdürmesidir.


GAÜ Market