DEKANIN MESAJI

İletişim Fakültesi olarak öğrencilerimizi, iletişim meslekleri ve iletişim ortamının uluslararası yapısına uygun ve yetkin şekilde yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Fakültemizin uluslararası öğrenci ve akademisyen profili, deneyimli akademik kadrosu, sektörün önde gelen isimlerinin verdiği dersler ile zengin sosyal etkinlikler sayesinde öğrencilerimiz çok yönlü bir üniversite yaşamından faydalanıyor.

2018-2019 akademik yılı itibariyle fakültemizde açılan iki yeni bölümle birlikte altı ayrı lisans programında eğitim-öğretim sürdürülmektedir. Yeni katılan bölümlerimizle birlikte, iletişim öğreniminin yerleşik programları ile dijital teknolojiye odaklanmayı bir araya getiren geniş bir öğrenim yelpazesi mümkün kılınmıştır. Öğrencilerimiz, bu geniş yelpaze içinde, Türkçe ya da İngilizce ile eğitim yapan programlar arasından seçim yapabiliyorlar.

Fakültemiz, lisans üstü programları açısından da aynı zenginliği sunuyor. Türkçe ya da İngilizce ile eğitim vermekte olan programlarımızda uluslararası öğrencilerimiz, çalışma yaşamından gelen öğrencilerimiz ve akademik kariyere hazırlanan öğrencilerimiz bir arada bulunuyorlar.

Fakültemizin geniş öğrenim yelpazesi, uluslararası öğrenci profili, iki farklı dilde öğrenim görebilme imkanı ve nitelikli eğitimi bugüne kadar çok sayıda öğrenciyi GAÜ ailesine ve iletişimin uluslararası çevrelerine kazandırdı. Bundan sonra da, öğrencilerimizi iletişim dünyasına yetkin şekilde hazırlamaya devam edeceğiz.

Esenlik dileklerimle,

PROF. DR. PINAR ERASLAN YAYINOĞLU

İletişim Fakültesi Dekanı
pinareraslan@gau.edu.tr

  

GAU

GAÜ'DEN

HABERLER