BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

Duyurular

GAÜ'DEN

Ders Programları Antrenörlük Eğitimi Bölümü Bahar Yarıyılı 2020-2021

Ders Programları Antrenörlük Eğitimi Bölümü Bahar Yarıyılı 2020-2021

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

1. SINIF

 

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-10:00

AEB102

Spor Fizyolojisi I

M.A.

Online

AEB108

Oyunla Hareket Eğitimi

B.K.

Online / Basketbol Kortu

AEB112

Özel Spor Dalı II

Futbol / Fitness

M.İ.T. / Ş.A.K. 

Online/Suni Çim Saha / Fitness Salonu 

 

AEB104

Kinesyoloji

E.S.

Online

10:00-11:00

AEB102

Spor Fizyolojisi I

M.A.

Online

AEB108

Oyunla Hareket Eğitimi

B.K.

Online / Basketbol Kortu

AEB112

Özel Spor Dalı II

Futbol / Fitness

M.İ.T. / Ş.A.K. 

Online/Suni Çim Saha / Fitness Salonu

 

AEB104

Kinesyoloji

E.S.

Online

11:00-12:00

AEB102

Spor Fizyolojisi I

M.A.

Online

AEB108

Oyunla Hareket Eğitimi

B.K.

Online / Basketbol Kortu

AEB112

Özel Spor Dalı II

Futbol / Fitness

M.İ.T. / Ş.A.K. 

Online/Suni Çim Saha / Fitness Salonu

 

AEB104

Kinesyoloji

E.S.

Online

12:00-13:00

 

 

 

EFL102

İngilizce II

S.H.

Online

 

13:00-14:00

 

 

 

EFL102

İngilizce II

S.H.

Online

 

14:00-15:00

AEB110

Yüzme Eğitimi

Z.Y.

Online / Yüzme Havuzu

AEB106

Genel Psikoloji

Ç.E.Ö.

Online

 

EFL102

İngilizce II

S.H.

Online

 

15:00-16:00

AEB110

Yüzme Eğitimi

Z.Y.

Online  / Yüzme Havuzu

AEB106

Genel Psikoloji

Ç.E.Ö.

Online

 

 

 

16:00-17:00

 

 

 

 

 

 

TÜRK102 Türkçe II: Sözlü Anlatım - Ortak Online Ders

TAR102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II - Ortak Online Ders

BİL104 Bilgisayar II - Ortak Online Ders

 

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

2.SINIF

 

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-10:00


AEB213 

A Grubu Seçmeli Uyg. Ders I - Eskrim

               Ö.A.

Online/GAU Sp.Sal.

 

AEB214 

B Grubu Seçmeli Uygulamalı Ders II - Tenis

M.F.A.

 Online/Tenis Kort.

AEB202

Antrenman

Bilimine Giriş

E.S.

Online

 

10:00-11:00


AEB213 

A Grubu Seçmeli Uyg. Ders I - Eskrim

               Ö.A.

Online/GAU Sp.Sal.

 

AEB214 

B Grubu Seçmeli Uygulamalı Ders II - Tenis

M.F.A.

 Online/Tenis Kort

AEB202

Antrenman

Bilimine Giriş

E.S.

Online

 

11:00-12:00

 


 

AEB210

Atletizm

E.S.

Online/Atletizm Sahası

AEB202

Antrenman

Bilimine Giriş

E.S.

Online

 

12:00-13:00

 

 

AEB210

Atletizm

E.S.

Online/Atletizm Sahası

 

 

13:00-14:00

 

 

 

 

 

14:00-15:00

AEB208

Spor Biyomekaniği

Ş.A.K.

Online

AEB212

Özel Spor Dalı IV

M.F.A./Ş.A.K.

 Online/Suni çim saha ve Fitness Salonu 

 

AEB215

Ritim Eğitimi ve Dans

B.K.

Online/H2

 

15:00-16:00

AEB208

Spor Biyomekaniği

Ş.A.K.

Online

AEB212

Özel Spor Dalı IV

M.F.A./Ş.A.K.

 Online/Suni çim saha ve Fitness Salonu

 

AEB215

Ritim Eğitimi ve Dans

B.K.

Online/H2

 

16:00-17:00


AEB212

Özel Spor Dalı IV

M.F.A./Ş.A.K.

 Online/Suni çim saha ve Fitness Salonu

 

 

 

 

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

3.SINIF

 

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-10:00

     AEB315

A Grubu Seçmeli Uyg. Ders III – Masa tenisi

İ.O.A

Online/Mas.T.Sal.

AEB308

Fitnes Uygulamaları II

B.T

Online/Fitness Sal

           AEB316

B Grubu Seçmeli Uygulamalı Ders IV - Badminton

S.D.

Online/Spor Salonu

AEB304

Sporda Çağdaş Öğretim Yöntemleri

Ç.K.S.

Online

AEB314

Özel Spor Dalı VI

Futbol/Fitnes 

M.F.A./Ş.A.K

Online / Suni Çim Saha-Fitness sal.

10:00-11:00

       AEB315

A Grubu Seçmeli Uyg. Ders III – Masa tenisi

İ.O.A

Online/Mas.T.Sal.

AEB308

Fitnes Uygulamaları II

B.T

Online/Fitness Sal

AEB316

B Grubu Seçmeli Uygulamalı Ders IV - Badminton

S.D.

Spor Salonu

AEB304

Sporda Çağdaş Öğretim Yöntemleri

Ç.K.S.

Online

AEB314

Özel Spor Dalı VI

Futbol/Fitnes 

M.F.A./Ş.A.K

Online / Suni Çim Saha-Fitness sal.

11:00-12:00

 

AEB308

Fitnes Uygulamaları II

B.T

Online/Fitness Sal

 

 

AEB314

Özel Spor Dalı VI

Futbol/Fitnes 

M.F.A./Ş.A.K

Online / Suni Çim Saha-Fitness sal.

12:00-13:00

 

 

 

 

 

13:00-14:00

 

 

 

 

 

14:00-15:00


AEB306

Spor Bilimlerinde İstatistik

E.D.

Online

AEB302

Antrenman Bilimi II

M.İ.T.

Online

 

AEB312

Resmi Organizasyonlar Deneyimi (Staj II)

S.D.

Online/İlgili kurum

15:00-16:00


AEB306

Spor Bilimlerinde İstatistik

E.D.

Online

AEB302

Antrenman Bilimi II

M.İ.T.

Online

 

AEB312

Resmi Organizasyonlar Deneyimi (Staj II)

S.D.

Online/İlgili kurum

16:00-17:00


 


 

AEB312

Resmi Organizasyonlar Deneyimi (Staj II)

S.D.

Online/İlgili kurum

 

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

4.SINIF

 

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-10:00

AEB414

Özel Spor Dalı VIII

 Ş.A.K.

 Online/Fitness Salonu

AEB410

Kinantropometri

E.S.

Online

 

AEB402

Çocuk ve Gençlerde

Antrenörlük

M.İ.T.

Online

AEB414

Özel Spor Dalı VIII

M.İ.T.

Online/Suni Çim Saha

10:00-11:00

AEB414

Özel Spor Dalı VIII

 Ş.A.K.

 Online/Fitness Salonu

AEB410

Kinantropometri

E.S.

Online

 

AEB402

Çocuk ve Gençlerde

Antrenörlük

M.İ.T.

Online

AEB414

Özel Spor Dalı VIII

M.İ.T.

Online/Suni Çim Saha

11:00-12:00

AEB414

Özel Spor Dalı VIII

 Ş.A.K.

 Online/Fitness Salonu

AEB410

Kinantropometri

E.S.

Online

 

AEB402

Çocuk ve Gençlerde

Antrenörlük

M.İ.T.

Online

AEB414

Özel Spor Dalı VIII

M.İ.T.

Online/Suni Çim Saha

12:00-13:00

 

 

 

 

 

13:00-14:00

 

 

 

 

 

14:00-15:00

                AEB406

Sporda Müsabaka

ve Antrenman

Analizleri

M.FA.

Online

 

AEB408

Sporcu Beslenmesi

Ş.A.K.

Online

AEB404

Antrenman Bilimi IV

E.S.

Online

AEB412

Kulüp Deneyimi (Staj IV)

E.D. / B.T.

Online/İlgili kulüp

15:00-16:00

                AEB406

Sporda Müsabaka

ve Antrenman

Analizleri

M.FA.

Online

 

AEB408

Sporcu Beslenmesi

Ş.A.K.

Online

AEB404

Antrenman Bilimi IV

E.S.

Online

AEB412

Kulüp Deneyimi (Staj IV)

E.D. / B.T.

Online/İlgili kulüp

16:00-17:00

 

 

 

 

AEB412

Kulüp Deneyimi (Staj IV)

E.D. / B.T.

Online/İlgili kulüp