MİMARLIK, TASARIM VE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Haberler

GAÜ'DEN

GAÜ ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARINI AÇMAYA DEVAM EDİYOR

GAÜ ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARINI AÇMAYA DEVAM EDİYOR

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Yükseköğretimde 50’inci yılına doğru ilerlerken, dünyanın dört bir tarafında bulunan kampüsleri ile, öğrencilerine, yaz tatillerinde bulunmaz bir fırsat sunuyor.


GAÜ’nün 3 kıta’da yer alan, UK Canterbury, ABD Washinton, Moldova, Sri Lanka, Hong Kong, Türkiye ve Kıbrıs’ta ki kampüsleri ile, öğrencilerine tüm dünyada eğitim fırsatı sunmaya devam ediyor.


Konuyla ilgili açıklamada bulunan GAÜ Uluslararası Marketing Sorumlusu Firuze Aygün Osman,  GAÜ’nün sunmuş olduğu uluslararası kampüslerde eğitim almanın, öğrenciler için çok büyük fırsat olduğunu belirterek, yaz tatillerinde öğrencilerin hem ders alıp, hemde farklı bir ülkede zaman geçirmenin doğuracağı ayrıcalıklara değindi. Osman açıklamanın devamında, yaz okulunda alınacak derslerin yanında, öğrencilerin kültürel anlamada büyük kazançları olacağına değinenerek, bu kazançların ileride ki iş hayatlarına da büyük fayda sağlayacağını belirtti.


Osman ayrıca, yaz döneminde Mühendislik, Mimarlık, İşletme, İletişim ve birçok fakülteden öğrencinin, ekstra bir ücret ödemeden Sri Lanka, Moldova, İstanbul ve Canterbury kampüslerinde alacakları yaz okulu eğitimleri için başvuruda bulunduğunu belirterek, başvuruların 2 Haziran tarihine kadar devam edeceğini ifade etti.


Yaz okullarının yanında, GAÜ Canterbury Dil okulu için ise açıklamada bulunan Osman, 2017 yaz dönemi Canterbury Dil kursları için başvuruların devam ettiğini belirterek, kursun 21 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceğini, program dahilinde yalnızca eğitimin olmadığını, aktiviteler ve gezi programları ile dolu bir fırsat olduğunu belirtti.


Osman ayrıca, GAÜ Canterbury İngilizce Kursu’na herkesin katılabileceğini vurgulayarak, ayrıntılar ve başvuru süreçleri ile ilgili firuzeosman@gau.edu.tr adresinden bilgi alınabileceğini söyledi.