İŞLETME FAKÜLTESİ

Günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında sektörün nabzını tutabilecek uzmanları ve yönetici adaylarını yetiştirme hedefine bağlı olarak hazırlanan programdaki dersler uluslararası öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız öğrencilerimizi evrensel değerlere, yönetim ve liderlik sorumluluğuna sahip, verimli, kendine güvenli, karar verme gücüne sahip, İngilizce diline hakim, işletme yöneticisi olarak yetiştirmek; mezuniyet sonrasında küresel rekabet ortamında etkili bir biçimde görev almaya hazırlayacak kalitede bir eğitim ve öğretim vermektir.

Duyurular

GAÜ'DEN

ÖNEMLİ DUYURU - KISMİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI

"BAKANLAR KURULUMUZUN 26 OCAK 2021 TARİHİNDE ALMIŞ OLDUĞU KARAR UYARINCA BU AKŞAM GECE YARISINDAN İTİBAREN (00.00) GEÇERLİ OLMAK ÜZERE GİRNE İLÇESİNDE 14 GÜNLÜK  KISMİ SOKAĞA ÇIKMA  EMİRNAMESİ 10 ŞUBAT 2021 TARİHİNE KADAR BELİRLENMİŞTİR.


İlgili karar doğrultusunda Üniversitemiz Ana kampüs olarak sadece on-line hizmetlerine devam edecektir. Aşağıdaki mail ve/veya Whatsapp hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz.Öğrenci İşleri için : info@gau.edu.tr

Whatsapp hattı 05488300622


Öğrenci İşleri Muhasebe : ogrmuh@gau.edu.tr


Uluslararsı Ofis: intstudent@gau.edu.tr Whatsapp hattı 05488390428


Öğrenci Hizmetleri Ofisi: Whatsapp hattı 05428514817


E-Learning Destek: help@std.gau.edu.tr 


Sağlıkla kalın.


Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı