İŞLETME FAKÜLTESİ

Günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında sektörün nabzını tutabilecek uzmanları ve yönetici adaylarını yetiştirme hedefine bağlı olarak hazırlanan programdaki dersler uluslararası öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız öğrencilerimizi evrensel değerlere, yönetim ve liderlik sorumluluğuna sahip, verimli, kendine güvenli, karar verme gücüne sahip, İngilizce diline hakim, işletme yöneticisi olarak yetiştirmek; mezuniyet sonrasında küresel rekabet ortamında etkili bir biçimde görev almaya hazırlayacak kalitede bir eğitim ve öğretim vermektir.

Duyurular

GAÜ'DEN

Vize Telafi Sinavlari (Bahar 2020-2021) Hakkinda

Değerli Öğrencilerimiz,

 

 Bahar 2021 Vize sınavlarına mazeretlerinden  dolayı katılamayan öğrencilerimizin dikkatine:

 Mazeret başvurularını önce fakülte sekreterliklerine ardından da resmi web sayfası aracılığı ile katılamadıkları ders kodlarını belirtmeleri gerekmektedir. 

İlgili işlemi 6 Mayıs -10 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapabilirler. (fakülte sekreterliklerinin mailleri resmi web sayfamızda yer almaktadır.) İlgili mazeret sınavları herhangi bir ek ücret ödenmeden 12/15 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

Bilgilerinize sunulur.

 

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 

 

Attention to students that were unable to participate in the Spring 2021 mid-term exams

 

Dear Students, 

Students who were unable to sit for the Spring 2021 mid-term exams are kindly request to apply to their Faculty secretaries for the make-up exam. Students are required to visit the official University webpage to find out the corresponding course courses and submit these along with their application.

Applications can be made between 6th May 2021-10th May 2021. Faculty secretary email addresses can be obtained from the official University webpage. No additional charges will apply for make-up exams. 

The make-up exams will be held between 12th May 2021 – 15th May 2021. 

 

Thank you and good luck with your exams. 

 

Director of Admissions & Registrar