HUKUK FAKÜLTESİ

Duyurular

GAÜ'DEN

Hukuk Fakültesi ile Adalet MYO Final Sınavları Takvimi (2021-22 Bahar Dönemi)

Hukuk Fakültesi ile Adalet MYO Final Sınavları Takvimi (2021-22 Bahar Dönemi)

2021-22 Bahar Dönemi Gau Hukuk Fakültesi ile Adalet MYO final sınavları takvimi aşağıdaki gibidir. Lütfen açıklamaları ve kuralları dikkatlice okuyunuz. Belirtilen açıklamalar ve kurallar, tüm öğrencilerimiz için geçerlidir.

1.    Sınavlarınızın hangi salonda yapılacağı her sınavın yanında yazmakta olup, sınav düzeninin sağlanmasında yetki öğretim üyelerindedir. Yüzyüze olan sınavlar KKTC saatine göre yapılacaktır.

2.    Sınava kendinize ait tükenmez ve kurşun kalem ile silginizi getiriniz.

3.    Sınavınız başlamadan 15 dakika önce sınav salonunda yerinizi alınız. Salon görevlisi olan öğretim üyeleri bu süre içinde sınav salonuna gelerek salon oturma düzeninin sağlanması ve soruların dağıtımı işlemini tamamlayacaktır. 

5.    Sınava katılan öğrencilerin imzaları alınacaktır. Listede imzanızın bulunması, sınava katıldığınızın resmi belgesi olacaktır. Bu nedenle sınav esnasında imzanızı atmayı unutmayınız. (Not: Sınav salonunda birden fazla liste dağıtılması halinde listelerden sadece bir tanesine imza atmanız yeterlidir.)

6.    Sınav başladıktan sonra ilk 15 dakika sınav salonundan çıkmak yasaktır. Sınavın başlamasından itibaren 15 dakika dolduktan sonra gelen öğrenciler sınava asla alınmayacaktır.

(Hukuk Fakültesi ile Adalet MYO sınav takvimi ilan edildiğinde üniversite ortak derslerinin -TAR101, TAR102, TURK101, TURK102, EFL102- takvimleri henüz ilan edilmemiş olup, anılan derslerin sınav tarihlerinin ilan edilmesinin ardından çakışma yaşanması halinde sınav takviminde değişiklik yapılabilecektir.)

Herkese başarılar dileriz.

2021-22 Bahar Dönemi Final Takvimi.pdf