İŞLETME FAKÜLTESİ

Günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında sektörün nabzını tutabilecek uzmanları ve yönetici adaylarını yetiştirme hedefine bağlı olarak hazırlanan programdaki dersler uluslararası öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız öğrencilerimizi evrensel değerlere, yönetim ve liderlik sorumluluğuna sahip, verimli, kendine güvenli, karar verme gücüne sahip, İngilizce diline hakim, işletme yöneticisi olarak yetiştirmek; mezuniyet sonrasında küresel rekabet ortamında etkili bir biçimde görev almaya hazırlayacak kalitede bir eğitim ve öğretim vermektir.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ-"20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ ETKİNLİKLERİ"
BAŞLANGIÇ
02:00
01/01/1970
BİTİŞ
02:00
01/01/1970

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ-"20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ ETKİNLİKLERİ"

Tüm öğrencilerimiz, akademik ve idari kadromuz \"20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ ETKİNLİKLERİ\" kapsamında gerçekleşecek olan aşağıda belirtilen tüm etkinliklerimize davetlidir.
*Freedom Complex\`te gerçekleşecek olan 16-20 Kasım 2015 tarihleri arasında \"Çocukların Gözünden Çocuk Hakları\" konu başlıklı Çocuk Hakları sergisi.
*Atölye Çalışmaları Sergisi
*20 Kasım 2015 saat 14:00\`da Milenyum Senato Kongre Merkezi\`nde Uzman Psikolog Esmen Tatlıcı\`nın katılımlarıyla gerçekleşecek olan Atlı Karınca Film Gösterimi ve Söyleşisi