İŞLETME FAKÜLTESİ

Günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında sektörün nabzını tutabilecek uzmanları ve yönetici adaylarını yetiştirme hedefine bağlı olarak hazırlanan programdaki dersler uluslararası öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız öğrencilerimizi evrensel değerlere, yönetim ve liderlik sorumluluğuna sahip, verimli, kendine güvenli, karar verme gücüne sahip, İngilizce diline hakim, işletme yöneticisi olarak yetiştirmek; mezuniyet sonrasında küresel rekabet ortamında etkili bir biçimde görev almaya hazırlayacak kalitede bir eğitim ve öğretim vermektir.

Duyurular

GAÜ'DEN

Güz 2021-2022 Final Sınav Programı

Sevgili Öğrencilerimiz, 

Final sınavları kuralları aşağıdaki gibidir. Kendi ve etrafınızdakilerin sağlığı için lütfen kurallara uyalım. Kuralları okuduktan sonra vize programına en alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Çakışma durumunda hocalarınızla irtibata geçiniz. 

 

SINAV KURALLARI

  • Her sınava girerken ADAPASS kontrolü yapılacaktır. Sınav öncesi sınıfa girilmemelidir. 
  • Aşılı olan öğrencilerimiz, haftada bir negatif antijen veya PCR testi sonucunu ibraz etmek zorundadır. 
  • Aşılı olmayan öğrencilerimiz, son 72 saatte yapılmış negatif antijen veya PCR testi sonucunu ibraz etmek zorundadır.  
  • Tüm sınavlarda maske takmak zorunluluğu vardır
  • Kimlik/Pasaport getirmeyi unutmayınız! 


NOT: AŞILI ÖĞRENCİLER ANTİJEN TESTLERİNİ GAÜ AŞI MERKEZİNDE ÜCRETSİZ YAPTIRABİLİR YADA ONLINE RANDEVU ALIP KENDİLERİNE YAKIN OLAN HASTANE VEYA LABORATUVARLARDAN YAPTIRABİLİR. ÖNCESİNDE, KKTC SAĞLIK BAKANLIĞI PORTALINDAN ÇEVRİMİÇİ RANDEVU ALINMASI ÖNERİLİR.

NOT: TEST SONUÇLARI POZİTİF ÇIKAN ÖĞRENCİLER, TELAFİ SINAVLARINA GİRMEK İÇİN POZİTİF BELGEYİ GÖSTERMEK ZORUNDADIR. DAHA SONRA SINAVA GİREBİLMEK İÇİN NEGATİF PCR SONUCUNU İBRAZ ETMEK ZORUNDADIRLAR.  

Buradaki Linkten Online Randevu Alabilirsiniz. 


Final sınav gün ve saatlerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Üniversite ortak dersleri (EGL101/COMP/BIL/TURK/NH/TFL) için aşağıdaki ikinci tabloya bakınız.


Business Faculty Final Exams Fall 2021-2022.xlsx

 

https://www.gau.edu.tr/duyuru/21416/2021-2022-guz-donemi-servis-dersleri-final-sinav-takvimi


Başarılar dileriz!