HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU

Duyurular

GAÜ'DEN

Ders kaydı yaptıracak tüm öğrencilerin dikkatine

Hemşirelik ve ebelik bölümünde okumakta olan 2. sınıf 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencilerin ders kaydı esnasında yanında bulundurması gereken evraklar aşağıda belirtilmiştir; 

Sağlık raporu iki nüsha olacak şekilde ( sağlık raporu tam teşekküllü üniversite ya da devlet hastanesinden alınmış olmalı, muhaceret için öğrencilerin çıkartmış olduğu sağlık raporu da geçerlidir fotokopisi teslim edilebilir.)

Sağlık raporunda tahlil sonuçları ( HIV, HBS, HCV ve RPR sonuçları , akciğer skopisi sonucu veya PPD sonucu mutlaka bulunmalıdır.

Koop bankasından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Fonu hesabına "250 tl" yatırıp iki nüsha dekont almaları gerekmektedir. Bu iki nüsha dekontu kayıt esnasında kaydı yapan hocaya teslim etmeleri gerekmektedir.

Ekte belirtilmiş olan staj başvuru formunu ve taahhütname formunu öğrencilerin kendileri ile ilgili kısımlarını doldurup tek nüsha şeklinde kayıt esnasında kaydı yapan hocaya teslim etmeleri gerekmeketdir. (Danışman hoca kısmına öğrencinin sisteminde görülen danışman hocanın adı yazılmalıdır)

stajbasvuruformu-taahhütname.docx