HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU

Duyurular

GAÜ'DEN

GÜNCEL-KKTC DEVLET HASTANELERİNDE YAZ STAJI YAPACAK OLAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

STAJ YAPACAK OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ EKTE YER ALMAKTADIR. LİSTEDE AD-SOYAD, STAJ YAPACAĞI HASTANE, GÜN VE SAATLERİ YER ALMAKTADIR. LÜTFEN DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ.

STAJ YAPABİLMEK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR VE BİLGİLENDİRME:

1. GİRNE AKÇİÇEK VEYA LEFKOŞA NALBANTOĞLU DEVLET HASTANESİNDEN STAJ YAPABİLMEK İÇİN SAĞLIK RAPORU

2.SAĞLIK RAPORU İÇERİSİNDE HEPATİT B, C VE HIV TEST SONUÇLARI, SİFİLİZ TESTİ VE AKCİĞER GRAFİSİ RAPORU OLMASI GEREKİYOR.

3. KOOPERATİF MERKEZ BANKASINA 200 TL SAĞLIK FONU OLARAK STAJ ÜCRETİ YATIRILMASI GEREKİYOR. (SAĞLIK BAKANLIĞI BU ÜCRETİ TALEP EDİYOR)

4.SAĞLIK RAPORUNUN ASLI VE 2 ADET FOTOKOPİSİNİ ÖĞRENCİLER GELİRKEN YALARINDA GETİRMELERİ GEREK.

5.SAĞLIK RAPORU VE DEKONTUN SON TESLİM TARİHİ 25 HAZİRAN CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADARDIR. EVRAKLARI OKULDA KÜBRA GÜNEŞ MUTLU HOCAYA YA DA SEMEN HANIMA TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. ÖNEMLİ NOT: HAZİRANDA BAŞLAYACAK OLAN ÖĞRENCİLER EN GEÇ 23 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR TESLİM ETMELERİ GEREKİYOR.

6. YAZ STAJI İÇİN DOLDURULMASI GEREKEN VERİ TOPLAMA FORMLARI DUYURULARDA MEVCUTTUR. 1.SINIFLAR ESASLAR VERİ TOPLAMA FORMUNU DOLDURACAKTIR. 2.VE 3.SINIF ÖĞRENCİLERİ İSE YAPTIKLARI DÖNEMİN STAJINA GÖRE (VE BULUNDUKLARI SERVİSLERE GÖRE) VERİ TOPAMA FORMLARINI SEÇECEKLERDEİR.

7. 3 ADET VERİ TOPLAMA FORMU DETAYLICA DOLDURULUP, BAKIM PLANLARI HAZIRLANACAKTIR. (NANDA HEMŞİRELİK TANILARI LİSTESİ DUYURULARDA MEVCUTTUR).

8. İMZA FÖYÜ DUYURULARDA MEVCUTTUR. ÖĞRENCİLERİN STAJA GİTTİĞİ GÜNLER İMZA FÖYÜNDE YAZILIP SORUMLU KİŞİLERCE İMZALANMALIDIR. 

9. ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME FORMU DUYURULARDA MEVCUTTUR. STAJ YAPTIĞI HASTANEDE İLGİLİ SORUMLU TARAFINDAN DOLDURULUP İMZALANACAK VE KAPALI ZARF İLE BİRLİKTE OKULA ÖĞRENCİ TARAFINDAN TESLİM EDİLECEKETİR.

10. BÜTÜN YAZ STAJI DOSYALARI (VERİ TOPLAMA FORMLARI, BAKIM PLANLARI, İMZA FÖYÜ VE ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME FORMU) KAPALI ZARF İÇERİSİNDE YAZ STAJI SONUNDA HEMŞİRELİK YÜKSEK OKULU BÖLÜMÜNE TESLİM EDİLECEKTİR. TESLİM TARİHİ DAHA SONRA BÖLÜM TARAFINDAN DUYURULACAKTIR. 

11. NOT: LİSTEDE YER ALAN STAJ TARİHLERİ DEĞİŞTİRİLEMEZ.

12. NOT 1: EVRAKALRINI GETİRMEYEN ÖĞRENCİLER YAZ STAJINI DEVLET HASTANELERİNDE YAPAMAZ.

ÖNEMLİ NOT: HAZİRANDA BAŞLAYACAK OLAN ÖĞRENCİLER EN GEÇ 23 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR TESLİM ETMELERİ GEREKİYOR.