GAÜ’NÜN MİNİKLERİ DOYASIYA EĞLENDİ

Haberler

GAÜ'DEN

GAÜ’NÜN MİNİKLERİ DOYASIYA EĞLENDİ

Girne Amerikan Üniversitesi Okullar grubuna bağlı The American International Elementry School Öğrencileri doyasıya eğlendi.

GAÜ Specrtrum Salonunda gerçekleşen interaktif gösteriye katılan öğrenciler, sahne şovunu hayranlıkla izledi.  Öğrencilerinde yer yer sahnede küçük oyunlar oynadığı etkinlikte minikler, sihirbazlık gösterilerinde ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Etkinlik öncesi açıklamalarda bulunan Sınıf Öğretmeni Hasan Dinler, “Dönem ortasında olması çok iyi oldu. Öğrencilerimiz için bir motivasyon oldu. Hepsinin de ilgi alanı olduğunu söyleyebilirim” ifadelerine yer verdi.

Sınıf Öğretmeni Sara Saka  ise  “Tüm çocuklarımız çok heyecanlı. Bizler de çok heyecanlıyız burada güzel bir gösteri izleyeceğimize eminim” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Adem Gücel ise böylesi bir etkinliğin düzenlemesine destek sağlayan herkese teşekkür ederek,  “Çocuklarımız için bu tarz etkinlikler olumlu sonuçlar doğuruyor. Bizler de öğretmenleri olarak çocuklarımızla güzel bir gün yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Öğrencilerden bazıları ise ilk kez böyle bir gösteri izleyecekleri için heyecanlarını dile getirdi. Daha önce bu tarz sahne şovları izlediğini dile getiren öğrenciler ise bir kez daha gösteriyi izlemenin mutluluğunu yaşadı.