AKPINAR, GİRNE KOLEJİ ANKARA YENİMAHALLE KAMPÜSÜNDE İNCELEMEDE BULUNDU

Haberler

GAÜ'DEN

AKPINAR, GİRNE KOLEJİ ANKARA YENİMAHALLE KAMPÜSÜNDE İNCELEMEDE BULUNDU


Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü Serhat Akpınar ve GAÜ Genel Sekreteri Dr. Volkan Kadir Güngör, ''Dünyanın Kapıları Sana Açık'' sloganıyla uluslararası eğitim deneyimiyle eğitimcileri, aileleri ve öğrencileri uluslararası bir eğitim çatısı altından bir araya getirmeye başlayan Girne Koleji’nin Ankara Yenimahalle Kampüsü’nü ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı gerçekleştirilen ve GAÜ Kuruluşu olan Girne Koleji, ilk etapta Türkiye çapında, sonrasında; başta Türk Cumhuriyetleri ve körfez dünyası olmak üzere, tüm Dünya’ya açılacak bir yeni eğitim penceresi olma yolunda emin adımla ile ilerliyor.

Son olarak yapımı tamamlanan ve 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında ilk öğrencilerini almaya başlayacak olan Girne Koleji Ankara Yenimahalle Kampüsü’nde incelemelerde bulunan Akpınar’ı, Girne Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko, Girne Koleji Genel Müdürü Dilek Cambazoğlu ve beraberindeki Girne Koleji yetkileri ağırladığı.

Son teknoloji, modern altyapısı ve uluslararası eğitim deneyimiyle; eğitimcileri, aileleri ve öğrencileri uluslararası bir eğitim çatısı altından bir araya getirecek olan Girne Koleji’nin bugüne kadar 5 farklı ilde 8 farklı kampüsü tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılı için hazırlıklarını tamamladı. Okul öncesinden lise mezuniyetine kadar tüm sınıf seviyelerinde eğitim verecek olan Girne Koleji’nin Türkiye çapındaki ilk kampüsleri şunlar;
İstanbul 

Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü 

Girne Koleji Bakırköy Kampüsü 

Girne Koleji Sancaktepe Anaokulu 

Ankara

Girne Koleji Yenimahalle Kampüsü 

Girne Koleji Ümitköy Kampüsü 

Afyon

Girne Koleji Afyon Kampüsü

Batman 

Girne Koleji Batman   Kampüsü 

Şanlıurfa 

Girne Koleji Şanlıurfa Kampüsü