GAÜ HEYETİ, “MÜSTAKBEL DAMAT” FİLMİNİN KIBRIS FİNAL ÇEKİMİNDE, SETE ZİYARETTE BULUNDU

Haberler

GAÜ'DEN

GAÜ HEYETİ, “MÜSTAKBEL DAMAT” FİLMİNİN KIBRIS FİNAL ÇEKİMİNDE, SETE ZİYARETTE BULUNDU

Sevilen oyuncu İlker Ayrık’ın başrolünü, senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği Müstakbel Damat filminin Kıbrıs çekimleri, Girne Amerikan Üniversitesi’nin (GAÜ) sponsorluğunda tamamlandı.

Kıbrıslı bir ailenin kızına aşık olmasıyla, Kıbrıs'a gelen bir damat adayının yaşadıklarını konu alan filminin başrollerini Ayrık’la beraber usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Hande Soral, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yücel Erten, Bilge Şen, Suat Sungur gibi isimler yer alıyor. Müstakbel Damat filmi Kıbrıs sahnelerinin final çekimleri sonrası film setine ziyarette bulunan GAÜ yetkilileri ve öğrencilerinden oluşan heyet ile beraber kutlama pastası kesildi.


Kıbrıs çekimlerinin finallerinin ardından oyuncu ve yönetmen İlker Ayrık mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi ; “Müstakbel Damat filmimizin Kıbrıs çekimlerini tamamladık. Kıbrıs’ta çok iyi şekilde ağırlandık ve özellikle Girne Amerikan Üniversitesi’nden çok büyük destek gördük. En yakın zamanda tekardan gelmeyi umut ediyoruz ve filmimizin galasını da beraber yapmak istyoruz. Desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.