BESYO Yetenek Sınav Sonuçları Hakkında Duyuru

Tarih: 10/09/2017

Beden Eğitimi ve Spor  Öğretmenliği  Giriş Yetenek Sınavı

ÖNEMLİ NOT: Yedek Liste 16-17 Ağustosta açıklanacaktır.

2017  Sınav Sonuçları
Asıl Liste

NO

AD-SOYAD

ŞEHİR

BURS

1.

Sevda Vildan Terlemez

Eskişehir

%100

2.

Fırat Çetinkaya

Eskişehir

%100

3.

Ömer Hepyürek

Eskişehir

%100

4.

Turgut Övez

Eskişehir

%100

5.

Bedirhan Altunbaş

Eskişehir

Milli Kontenjan

6.

Tugay Şahin

Eskişehir

Milli Kontenjan

7.

Habibe Gül Azaklı

Ordu

%100

8.

Alican İlkmek

Ordu

%100

9.

Uğur Öztürk

Ordu

%100

10

Beyzanur Çetinkaya

Ordu

%100

11.

Selim Kesik

Ordu

Milli Kontenjan

12.

Hakan Altıntoprak

Adana

%100

13.

Mervehan Turhan

Adana

%100

14.

Seda Yıldız

İzmir

%100

15.

Umut Çelik

İzmir

%100

16.

Nezir Çakır

Van

%100

17.

Tayfun Dolu

Eskişehir

%75

18.

Musa Torun

Eskişehir

%75

19.

Yunus Aktepe

Ordu

%75

20.

Serkan Çağlar

Ordu

%75

21.

Zeynep Sönmez

Adana

%75

22.

Mert Türköz

Adana

%75

23.

Beysu Sezgin

İzmir

%75

24.

Ali Batuhan Irmak

İzmir

%75

25.

Berkcan Irmak

İzmir

%75

26.

Mehmet Turan Bozkır

Van

%75

27.

Muhamet Sayid Aybirdi

Van

%75

28.

Merve Sena Özçalıcı

Urfa

%75

29.

Yunus Can Kıvrık

Eskişehir

%50 

30.

Batuhan Çelik

Eskişehir

%50 

31

Onur Sipahi

Eskişehir

%50

32.

Alimcan Uygun

Ordu

%50

33.

Besme Büşra Çayır

Adana

%50

34.

İsmail Güneş

Adana

%50

35.

Uğrucan Üren

İzmir

%50

36.

Şeymanur Ergin

İzmir

%50

37.

Volkan Yurdakul

Van

%50

38.

Emrah Karaoğlan

Van

%50

39.

Deniz Pala

Van

%50

40.

Şahin Koç

Van

%50

41.

İsmail İşilak

Van

%50

42.

Berkay Rua

Van

%50

43.

Abubekir Bozkurt

Van

%50

44.

Veli Aybi

Urfa

%50

45.

Urkan Sağözen

Urfa

%50

46.

Abdurezzak Dumlu

Urfa

%50

47.

Alev Demirtaş

Urfa

%50

48.

Yunus Emre Öztürk

Eskişehir

%50

49.

Hasan İlkin

İzmir

%50

50.

Fedayi Nanto

Van

%50

51.

Abdulhakim Çağatay

Van

%50

52.

Mehmet Fatih Gümüşlü

Urfa

%50

53.

Sedat Yeşil

Adana

%50

54.

Sabri Er

Ordu

%50

55.

Kadir Kara

Urfa

%50

56

Özgür Balkan

Van

%50

57.

Serkan TAN

Van

%50

58.

Özgür Cem Taşdemir

Eskişehir

%50

59.

Abdulselam Bulgar

Van

%50

60.

Kadir Kara

Urfa

%50

61.

Süleyman  Faydalı

Urfa

%50

62.

Murat Karakuş

Ordu

%50

63.

Caner Abut

Van

%50

64.

Engin Tamgaç

Van

%50

65.

Abdullah Selam Ede

Ordu

%50

66.

Hasan Pınar

Eskişehir

%50

67.

Semih Turgut

Eskişehir

%50

68.

Ahmetcan Seyrekli

Ordu

%50

69.

Zekican Atı

Ordu

%50

70.

Yusuf Kaçar

Van

%50

 



Akreditasyonlar


İletişim