İŞLETME FAKÜLTESİ

Günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında sektörün nabzını tutabilecek uzmanları ve yönetici adaylarını yetiştirme hedefine bağlı olarak hazırlanan programdaki dersler uluslararası öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız öğrencilerimizi evrensel değerlere, yönetim ve liderlik sorumluluğuna sahip, verimli, kendine güvenli, karar verme gücüne sahip, İngilizce diline hakim, işletme yöneticisi olarak yetiştirmek; mezuniyet sonrasında küresel rekabet ortamında etkili bir biçimde görev almaya hazırlayacak kalitede bir eğitim ve öğretim vermektir.

Duyurular

GAÜ'DEN

VİZE KURALLARI VE TAKVİMİ

Sevgili Öğrencilerimiz, 

Sınav kuralları aşağıdaki gibidir. Kendi ve etrafınızdakilerin sağlığı için lütfen kurallara uyalım. Kuralları okuduktan sonra vize programına en alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Çakışma durumunda hocalarınızla irtibata geçiniz. 

 

SINAV KURALLARI

  • Her sınava girerken ADAPASS kontrolü yapılacaktır. Sınav öncesi sınıfa girilmemelidir. 
  • Aşılı olan öğrencilerimiz, haftada bir negatif antijen veya PCR testi sonucunu ibraz etmek zorundadır. 
  • Aşılı olmayan öğrencilerimiz, son 72 saatte yapılmış negatif antijen veya PCR testi sonucunu ibraz etmek zorundadır.  
  • Tüm sınavlarda maske takmak zorunluluğu vardır
  • Kimlik/Pasaport getirmeyi unutmayınız! 

NOT: AŞILI ÖĞRENCİLER ANTİJEN TESTLERİNİ GAÜ AŞI MERKEZİNDE ÜCRETSİZ YAPTIRABİLİR. ÖNCESİNDE, KKTC SAĞLIK BAKANLIĞI PORTALINDAN ÇEVRİMİÇİ RANDEVU ALINMASI ÖNERİLİR

 

Sınav gün ve saatlerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Üniversite ortak dersleri (EGL101/COMP/BIL/TURK/NH/TFL) için aşağıdaki ikinci tabloya bakınız.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/16II2yqQUC3-1hZ69y57ZxfZhKtbEiAdr/edit?usp=sharing&ouid=100856584177136389550&rtpof=true&sd=true 

 

University Common Courses Midterm Timetable Fall 2021-2022.xlsx


Başarılar dileriz!