İŞLETME FAKÜLTESİ

Günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında sektörün nabzını tutabilecek uzmanları ve yönetici adaylarını yetiştirme hedefine bağlı olarak hazırlanan programdaki dersler uluslararası öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız öğrencilerimizi evrensel değerlere, yönetim ve liderlik sorumluluğuna sahip, verimli, kendine güvenli, karar verme gücüne sahip, İngilizce diline hakim, işletme yöneticisi olarak yetiştirmek; mezuniyet sonrasında küresel rekabet ortamında etkili bir biçimde görev almaya hazırlayacak kalitede bir eğitim ve öğretim vermektir.

Duyurular

GAÜ'DEN

2019 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVLARI TELAFİ SINAV DUYURUSU

2019 Güz  Döneminde Muhasebe bakiyesinden dolayı final sınavlarına katılamayan   öğrencilerin dikkatine: 

Üniversitemiz muhasebesine Güz 2019 dönemine ait eğitim harcı borcu olup  final sınavlarına katılamayan öğrencilerin, kalan bakiyelerini tamamlamaları, halinde 17 Ocak  –20 Ocak tarihleri arasında  sınavlarına 50 TL  ders başı ödeme (Ziraat Bankası :1985005005 nolu hesaba yapılacaktır) ile sınava başvurma hakları olacaktır. Başvuruların ilgili fakülte sekreterliğine yapılması önemle rica olunur. Geç başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca bu son sınav hakkı olacaktır. 

Akademik takvimize gore Bahar 2020 dönemi kayıtlarımız 28 Ocakta başlayacağından  bakiyelerinizin tamamlanması halinde kayıt yenileme gerçekleşebilecektir. Yeni muhaceret yasasına göre kayıt yenilemeniz akademik takvimdeki tarihler bazında önem arz etmektedir.

İlgili sınavlar sınavları 22Ocak- 24 Ocak  2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı