LİSANSÜSTÜ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ

MÜDÜR'ÜN MESAJI

Sevgili Lisansüstü öğrencilerimiz,

GAÜ Lisansüstü Eğitim ve Araştırma Enstitüsü sizi sadece ilgi alanlarınızdaki yüksek lisans kariyerinizi yapmanız için karşılamıyor, aynı zamanda küresel bir üniversitenin gücü, kaynakları, olanakları ve potansiyeli ile kucaklıyor. Daha yüksek bir akademik seviyeye ulaşmada çıktığınız bu yolculukta kendinizi ayrıcalıklı, çok kültürlü bir ortamda kendini eğitime adamış danışmanlarınızla ve çok yoğun bir şekilde sizin için çalışan bir Enstitü ile çevrelenmiş olarak bulacaksınız. Bunu yaparken üniversitenizin sosyal olanaklarından ve aktivitelerinden yararlanabileceksiniz ve bu da üniversitemizdeki serüveninizin kalıcı hatıralarla dolmasına yol açacaktır.

Gerek burada geçireceğiniz zaman boyunca gerekse mezun olduktan sonra lütfen Enstitü’nün sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermek için her zaman hazır olduğunu unutmayın çünkü siz şu andan itibaren ve mezun olduktan sonra da GAÜ’nin büyük ailesinin birer üyesisiniz.

Mezuniyetinizi takiben bazılarınız belki bu üniversitenin gelecekti öğretim üyeleri olarak kariyerini burada devam ettirmek isteyebilir. Bu durumdan Enstitü ve Üniversite camiası fazlasıyla mutluluk duyacaktır.

Hepinizi elde etmiş olduğunuz akademik başarıdan dolayı kalpten tebrik ediyor ve ileride göstereceğiniz küresel başarılarınızın gerçekleşmesine şahitlik etmekten duyacağımız mutluluğu İfade etmek istiyorum.

 

Prof. Dr. Barlas N. Aytaçoğlu