Kurumsal > Uluslararası Kampüsler > GAÜ Canterbury - İngiltere

GAÜ Canterbury - İngiltere

Canterbury, zengin bir geçmişe sahip, gelişen, genç bir üniversite şehri. Şehir, mükemmel bir konuma sahip olup Londra’ya sadece 90 dakikalık uzaklıkta bulunuyor ve tren-otobüs ağı Canterbury’den Londra’ya ulaşımı konforlu ve rahat kılıyor.

Canterbury’nin etrafında, istiridyesi ile ünlü Whitsable, muhteşem Dover Kalesi ile ünlü Dover ve Charles Dickens’in en ünlü romanlarını yazdığı Broadstaris gibi bir çok ilginç sahil beldeleri bulunmaktadır. Şehir, Üniversitemizin konaklama yerlerine yürüme mesafesinde bulunan café, restoran ve barlarla akşamları daha canlı bir hale bürünmektedir.

Tarihi M.S. 597 yılına kadar uzanan ünlü Canterbury Katedrali’ne de ev sahipliği yapan Canterbury’de öğrenciler; mücevher gibi işlenmiş vitray pencereleri, çarpıcı mimarisi ve yüzyıllarca korunmuş bu müthiş esere tanıklık edecekler. Canterbury, öğrenci adaylarının, modern bir gençlik kültürü ile geleneksel İngiliz mirasını bir arada deneyimleyebileceği bir dokuya sahip nadide şehirlerden biridir.
Neden GAÜ Canterbury?

Canterbury’de yaşamak ve eğitim almak İngilizce seviyenizi etkili ve hızlı bir şekilde artıracak; aynı zamanda İngiliz / Avrupa kültürü ve yaşam biçimi ilgili deneyimler kazanacaksınız.
Canterbury, özgeçmişinizde yada yaşam öykünüzde yer alaması gereken eski ve prestijli bir İngiliz şehridir.
Canterbury şehri, dünyanın dört bir yanından dil öğrenmeye ya da bu şehirde bulunan diğer 3 Üniversitede eğitim almaya gelen diğer öğrencilerle karşılaşıp etkileşim yaşayabileceğiniz en önemli üniversite şehirlerinden biridir.
GAÜ Canterbury’nin eğitim ücretleri, İngiltere’de bulunan diğer üniversitelerin eğitim ücretlerine oranla daha uygundur.
GAÜ Canterbury, İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC) tarafından İngilizce Hazırlık, Lisans ve Yüksek Lisans programları akredite edilmiş bir üniversitedir.

"Study Abroad" GAÜ Öğrencisine Yönelik Dönemlik Yurtdışı Eğitim Programı:

GAÜ Kıbrıs kampüsünde okuyan öğrenciler, herhangi bir ya da iki dönemlerini (yaz dönemi dahil) GAU Canterbury’de okuma fırsatına sahiptirler. Diğer Üniversitelerde okuyan öğrenciler de bu olanakların avantajlarından yararlanabilirler.

Detaylı bilgi ve danışma için:
GAÜ Uluslararası Ofis
Rektörlük Binası, Giriş Kat
Girne/ KKTC
Tel. 90 392 650 20 00 , dahili:1347 - 1195
Email: studyabroad@gau.edu.tr

Akademik Programlar

Lisans Programları:

İşletme Yönetimi
Mimarlık
İç Mimarlık

İngilizce Dil Akademisi

Genel İngilizce Programı
Mesleki İngilizce
Sınava hazırlık: IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE SERTİFİKALAR

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği

GAU Canterbury İngilizce Hazırlk Okulu, öğrencilerini GAU Canterbury lisans programları için hazırlamaktadır. İngilizce Hazirlik Okulu bütün öğrencilerimizin lisans egitimine girebilmeleri için yeterli ingilizce seviyesine getirebilme amacı ile kurulmuştur. GAÜ Canterbury İngilizce Hazirlik Okulu 2 ayrı programdan oluşmaktadır: Temel İngilizce Programı ve İşletme İngilizce Hazırlık Programı.
Başvuru

Başvuru ve kayıt şartları ile ilgili bilgiler için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz www.gauc.org.uk

Herhangi bir konuda danışmak için info@gauc.org.uk mail adresimize yazabilirsiniz.

Akreditasyonlar


İletişim