ÇOCUK HAKLARI PANELİ & SERGİSİ, 19 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ BEDESTEN’DE GERÇEKLEŞECEK

Tarih: 19/11/2018

SOS Çocuk Köyü, Kıbrıs Çocuk Vakfı ve Evrensel Çocuk Hakları Derneği’nin ortaklaşa düzenleyeceği, “Çocuklar Çok Haklı” temalı Çocuk Hakları Paneli ve Sergisi, 19 Kasım 2018 Pazartesi günü Lefkoşa Bedesten’de gerçekleşecek.
Milletvekilleri, Bakanlar ve diğer protokol üyelerinin katılımının beklendiği, 19 Kasım 2018 Pazaretsi günü, Lefkoşa Bedesten’de gerçekleşecek olan organizasyon bünyesinde ilk olarak saat 11:00’da; ”Çocuk Hakları” sergisinin açılışı gerçekleşecek. Ardından, 17:30’da gerçekleşecek olan panele ise konuşmacı olarak; “Çocuk Hakları Durum Analizi” konusunda SOS Çocuk Köyü Koordinatör Sorumlusu Fatma Amcaoğlu, “Kıbrıs Hukuk Sistemi İçinde Çocuk” konusunda Avukat Laden Asilzade, “Sağlık ve Sağlık Edinme Hakkı” konusunda Dr. Niyazi Perk ve “Çocukların Eğitim Hakkı” konusunda ise Kıbrıs Çocuk Vakfı Başkanı Serhat Akpınar katılacak.
Konuyla ilgili SOS Çocuk Köyü’nden yapılan açıklamada, organizasyona, tüm halkın davetli olduğu, ayrıntılı bilgi ve detaylara; 225 70 17 numaralı tefondan yada, info@soscocukkoyu.org mail adresinden ulaşılabileceği bildirildi.
Akreditasyonlar


İletişim