GAÜSEM’DEN, UYGULAMALI MÜZİK SERTİFİKA PROGRAMLARI

Tarih: 16/11/2018

Girne Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GAÜSEM), müzik alanında en kapsamlı uygulamalı sertifika programları sunuyor.
Konuyla ilgili GAÜ Müzik Öğretmenliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Deniz Sever tarafından yapılan açıklamada, GAÜSEM bünyesinde gerçekleştirilecek olan uygulamalı müzik eğitimi sertifika programı dahlinde 4 farklı ana alan üzerinde sertifikalı müzik eğitimlerinin verileceği bildirildi. Sever, bu alanların; Piyona Eğitimi (Bireysel), Solfej Eğitimi (Grup Dersi), Ses Eğitimi (Bireysel) ve Uygulamalı Müzik Teorisi Eğitimi (Armoni & Konturpuan) olduğunu ifade etti. Verilecek olan eğitimlerin 3 Ay süreceğini bildiren Sever, eğitimlerin sonunda başarılı olan katılımcılara onaylı sertifika verileceğini söyledi.

GAÜ-SEM’den yapılan açıklamada ise, Uygulamalı Müzik Sertifika programları ve diğer programlar ile ilgili kayıt süreçleri ve detaylı bilgi için; www.gau.edu.tr - www.gausem.org web adreslerinden, denizsever@gau.edu.tr mail adresinden veya 0392 650 2000 no’lu telefon üzerinden 1224’den ulaşılabileceği bildirildi.
Akreditasyonlar


İletişim