GAÜ ERKEK BASKETBOL TAKIMI LİG BAŞLANGICINDA BİRARAYA GELDİ

Tarih: 22/01/2018

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Spor Koordinatörlüğü, GAÜ Basketbol Büyük Erkek Takımı sporcuları ile bir araya gelerek, Lig başlangıcında moral yemeği düzenledi.

Akpınar Pastanesinde, GAÜ Spor Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen organizasyonun amacının, lig başlangıcında alınan başarılar ve moral için düzenlendiği belirtildi.

GAÜ Basketbol Büyük Erkekler takımı yemeğinde sporcular ile bir araya gelen Spor Yüksek Okulu Öğretim üyesi ve Takımlar Koordinatörü Kenan Güvensoy geceyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Güvensoy: “Bir olmak, Takımın Olmazsa Olmaz Şartlarından Birisidir”

“Ligin başlangıcında almış olduğumuz başarılar bize büyük moral oldu. Bizimde bu yemeği düzenlememizde ki amacımız, bir kutlama ve lig boyunca moral olması. Biz her zaman sporcularımızın yanındayız ve bir aradayız. Bir olmak, takımın olmazsa olmaz şartlarından biridir. Sporcuların başarılı olabilmesi ve başarı getirebilmeleri için kendilerini rahat ve aile ortamı içerisinde hissetmeleri önemlidir. Lig öncesinde yeni transfer değerlendirmeleri ve kadromuza katılan yeni isimlerin arkadaşları ile de yakından kaynaşmasını istedik. Bu sene de, her sene olduğu gibi iddalıyız. Hedefimiz play- off ‘a kalmak. Bunun için de gerek takım liderleri, gerekse de bizler elimizden geleni yapacağız. Turnuvaları geride bıraktık ve ligin başlamasına kısa bir süre kaldı. Ben sporcularımıza ve tüm takımlara başarılar diliyorum. Bize destek olan herkese de teşekkür ediyorum” dedi.
GAU American College GAU Research Marine GAU SEM GAU Marine GAU INTEB


İletişim