2017 BAHAR ŞENLİKLERİ PROGRAMI

8 MAYIS 2017 / PAZARTESİ

   
13:00     Açılış Töreni / Uluslararası Öğrenciler Stand Açılışı  Yer: GAU Lympic
13:00 - 22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
13:00 – 17:00  Çin Kültür Tanıtımı Yer: GAU Lympic - Kulübler
15:00     “Pilates” GAU Stage School  Sandra Popovic Yer: GAU Lympic
15:30     “MAVRA ” DAÜ Konser Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
16:30     “Melisa Karakurt” AKUSTİK KONSER Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
17.30     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
20:30     “DJ Cenk” Warm Up Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
22:00     “BURAY” Açılış Konseri Yer: Ana Sahne/GAU Lympic




9  MAYIS 2017 / SALI

   
10:00-22:00         Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (1. Eleme) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11.00 MIX DANCE  (GAU Stage School) Yulia Hermaniuk Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Kano Halat Çekme Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      En Hızlı Can Yeleği Giyme Yer: Piyale Paşa Eğitim Alanı / Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00- 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer:   Cep Sinema - Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:30 – 15:00      Puzzle Kule Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:30 – 15:00      Elma Yeme Yarışması(G.O) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15.00- 17:00        “Zafer Algöz“ Söyleşisi Yer:Milenyum Senato Kongre Merkezi
15:00  - 15:30      Sessiz Sinema  (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15:30 – 16:00      Copy Paste(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Beşer Kare(Interactive)                                      Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00    “Jazziez”(LAÜ) Konser                Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
16.30     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:00     “Enteresound” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:30     “Aslı Bugay” Söyleşi Romantik İlişkiler ve İstismar Yer: Freedom Complex
19:00     GAU Güzellik Yarışması Yer: Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
20:30     DJ Kaanodabash Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00     MENTOS İLE “MAYDAY” KONSERİ Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

 

 

10  MAYIS 2017/ ÇARŞAMBA

   
10:00 - 22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10: 00   TRX - GAU Stage School Sandra Popovic Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (2. Eleme) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
10:30 – 11:30      Metre ile Bardaklara Top Atma Yarışması Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Havlu ile Su taşıma Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Yüzme Yarışı Yer: GAU Yüzme Alanı -Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13:00 – 14:00      Tüf Tüf Müsabakas(G.O) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00 - 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer: Cep Sinema Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      Uçurtma Festivali Yer:  GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15.00     YOGA (GAU Stage School) Sibel Baydar Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
15:30 – 16:00      Bilyalı Yarışı(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Koca Ayak(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00    “DİVİSİON 6” Konser ODTÜ         Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17.00     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:30    “Back Ground” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     International Night Yer:  Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
18:00     “ismet Ekiz ve Koyun Baba”KONSER Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
20:00     “UNISHOW”Akrobasi Gösterisi Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     “Smooth Project” KONSER Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
21:00     “GAU Band” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00     “Gülen Gözler“ Açık Hava Sineması Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

 

 

11  MAYIS 2017 / PERŞEMBE

   
10:00 - 22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (3. Eleme) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12.00     “YOGA” GAU Stage School /Irmak Behzatoğlu Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Halat Çekme Yarışı Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Can Simidi İçine El İncesi Atma Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00 - 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
13:00 – 13:30      Jenga XL Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      Eşli Sek Sek(G.O)  Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer: Cep Sinema Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:30 – 15:00      “Stolk” Söyleşi Yer: Milenyum Senato Kongre Merkezi
15:00 – 15:30      Manevra (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15:30 – 16:00      Harddisc (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Yürüyen Yo (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00     “ROCK 101”LAÜ Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:00     “Tetra” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
18.00     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     GAU Star Ses Yarışması Yer:  Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
20:00     80’ler 90’lar Dj Performans Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00    “ İREM DERİCİ” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

 

12 MAYIS 2017 / CUMA

   
10:00-22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (Final) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00 - 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
13:00 – 13:30      Jenga XL Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer: Cep Sinema - Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      Liselerarası Kısa Film Yarışması Ödül Yer: Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
15:00 – 16:00      Titanic(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Labirent (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:30 – 17:00      Balance (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12.00     “ZUMBA” (Stage School) Sandra Popovic Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
16.00     TELSİM İLE FULLLEME ARASI Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
17:30     “YASİR” KONSER Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
18:30     “HASAN GÜNDÜZ” Latin Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     “Yıl Sonu Konseri” Müzik Bölümü Yer:  Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
19:30     “DİLARA FERİT BAND” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
20:30     “Sergen’s” Dance Show Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
20:30    “ WARM UP” DJ Performans Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00    “OTILIA” Ana Konser  Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
23:00    EXTEND “ CATWORK REMİX ENGİNEERS“ DJ Kapanış Partisi Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic



Etkinlik Yeri : GAÜ Kampüsü Haritada Göster
Başlangıç : 08/05/2017 | 10:00
Bitiş : 12/05/2017 | 00:00


  • Anahtar Kelimeler

GAU American College GAU Dance Academy GAU Research Marine GAU SEM ELA Istanbul GAU Marine GAU INTEB


İletişim